Gay fans gezocht

Lustige amateur man Mijnnaam (43) uit West Vlaanderen

GayJongens.net presenteert Mijnnaam die momenteel 43 jaar is en in Brugge in de regio West-Vlaanderen woont. Deze lustige amateur man zoekt geile mannen die van jongens houden!

Over Mijnnaam
"Het mooiste in mijn ogen is om zeker meer dan een keer een hoogtepunt te bereiken. Ik zou dat samen met een man of koppel willen realiseren"
Wat Mijnnaam zoekt
"Een gewone man of een koppel om ons dan over te geven aan de fijnste seks die we maar kunnen bedenken met vele hoogtepunten. Ik sta open voor alle voorstellen en mijn trefwoorden zijn, zuigen, likken, strelen en neuken."
Waar Mijnnaam woont
Brugge, West-Vlaanderen (B)
Uiterlijke kenmerken van Mijnnaam
Mijnnaam heeft bruin haar haar, zijn ogen zijn blauwe ogen, hij heeft een slank postuur postuur en hij heeft een lengte van cm.
Meld je hier gratis aan
 
Mentor (64)
★★★★★
Dominante man aan wie ik ben overgeleverd om alle opdrachten te ondergaan ...
⚲ Vaals
Hete sensuele kerel ontmoeten
Ronnie64335 (61)
★★★★☆
Jonge mannen, vrouwen, stel of shemale die openstaan voor veel. Of zelf nog zoekende zijn op breed...
⚲ Almere
Leuke malse kerel sexdating
Ferry38 (44)
★★★★☆
Een geile pik waar ik lekker lang aan kan zuigen. Ook wil ik in mijn strakke kontgaatje geneukt worden....
⚲ Den Haag
Hete Haagse man ontmoeten
Wim5525 (69)
★★★★☆
Een vrouw met forse tepels, een kale kut, lekkere volle kutlippen en een clit om heerlijk op te zuigen!...
⚲ Maastricht
Heerlijke malse kerel zoekt man
Slaafje (32)
★★★★★
Iemand die mij wil domineren een stel mag mij ook uitnodigen ...
⚲ Ede
Mooie zwoele jongeman daten
Ricardohot (60)
★★★★☆
Een relaxte geile man voor af en toe sex ...
⚲ Rotterdam
Mooie Rotterdamse kerel daten