Gay fans gezocht

Aardige haagse man Surfer34 (40) uit Zuid Holland

GayJongens.net presenteert Surfer34 die momenteel 40 jaar is en in Den Haag in de regio Zuid-Holland woont. Deze aardige haagse man zoekt geile mannen die van jongens houden!

Over Surfer34
"Ik wil mensen echt laten genieten. Lekker klaar laten komen op een manier die onvergetelijk zal zijn. Probeer het maar eens met mij."
Wat Surfer34 zoekt
"Wil jij een onvergetelijk geile avond hebben? Spreek dan snel af met mij en ik laat je sidderend klaar komen. Ook stellen mogen reageren."
Waar Surfer34 woont
Den Haag, Zuid-Holland (N)
Uiterlijke kenmerken van Surfer34
Surfer34 heeft donker blond haar haar, zijn ogen zijn blauwe ogen, hij heeft een slank postuur postuur en hij heeft een lengte van cm.
Meld je hier gratis aan
 
benniehuijs232 (58)
★★★★★
...
⚲ Tilburg
Mooie sensuele kerel wil man
Paul996 (55)
★★★★★
1 vaste sexpartner vrouw of koppel ...
⚲ SintLenaarts
Sexy tedere kerel neuken
Orgasmeman (39)
★★★★★
Ik zoek mannen die er ook van houden om zo lang mogelijk een orgasme uit te stellen, als je dan klaarkomt...
⚲ Heiloo
Aardige hitsige jongeman aftrekken
Geilelul771 (35)
★★★★☆
Als ik al klaar kom van het kijken naar geile mannen, hoe zal het dan gaan als er een geile man bij me is?...
⚲ Enschede
Aardige tedere jongeman daten
Vincent30 (36)
★★★★☆
Ik ben een gewone geile jongen die echt op zoek is naar een man die net zoals ik langdurig wil pijpen...
⚲ Utrecht
Mooie Utrechtse jongeman zoekt sex
Cor46 (52)
★★★★☆
Een man die mij commandeert, waar ik opdrachten van krijg en die ik dan ook zal vervullen. Ik wil een...
⚲ Luttelgeest
Hete hitsige kerel ontmoeten