Gay fans gezocht

Sexy ruimdenkende kerel Ontvanger (58) uit Gelderland

GayJongens.net presenteert Ontvanger die momenteel 58 jaar is en in Velp in de regio Gelderland woont. Deze sexy ruimdenkende kerel zoekt geile mannen die van jongens houden!

Over Ontvanger
"Ik zoek een man voor sex, leeftijd is niet belangrijk en ik kan ontvangen."
Wat Ontvanger zoekt
"Ik val alleen op mannen dus dames niet reageren s.v.p. Het liefst ontvang ik een man bij mij thuis want verplaatsen is lastig voor mij. Ik ben niet slank maar wel erg geil en voor heel veel in. "
Waar Ontvanger woont
Velp, Gelderland (N)
Uiterlijke kenmerken van Ontvanger
Ontvanger heeft bruin haar haar, zijn ogen zijn grijze ogen, hij heeft een vol postuur postuur en hij heeft een lengte van cm.
Meld je hier gratis aan
 
Erggeil27 (32)
★★★★☆
Een man die net zo geil is als ik ben en die mij mijn kont en mond wil vullen met heel veel zaad. ...
⚲ Assen
Aardige amateur jongeman wil man
Jozef534216 (75)
★★★★★
Zacht aardige lieve rustige man , die nog wil genieten van vrijen ,strelen,dus speelse sex , en wat...
⚲ Heerlen
Mooie tedere gay neuken
Wmania (38)
★★★★★
Genot ...
⚲ Rijssen
Leuke ruimdenkende jongeman daten
Fanias (66)
★★★★☆
Ik zoek een top of een versa die serieus is en direct is om te daten en direct en niet met STOMME Vragen...
⚲ Rotterda
Hete Hollandse kerel zoekt sex
bttmversabert (53)
★★★★★
Man of mannen , schoon en discreet kan ontvangen en verplaatsen , zoek serieuze Bi of Homo man of mannen...
⚲ Schoonoord
Aardige ruimdenkende kerel sexdaten
Otto274 (33)
★★★★☆
Een leuke en lekkere man om samen het ultieme genot mee te kunnen hebben. Ik kan met gemak verplaatsen,...
⚲ Ommen
Aardige open-minded jongeman daten